Stomatologia w Tychach

Reklamy są obecnie dużą siłą, która przekonuje ludzi do rożnych rzeczy. To reklamy oddziałują na nas bardziej, przekonują do kupienia najbardziej,,słabych” rzeczy w drogich cenach. Trzeba zatem uważać na siłę reklamy.

Jedną z rzeczy, które ostatnio promowane są w mediach, jest błyskawiczne wybielanie zębów, które ma zaoszczędzić nasz czas i pieniądze. Tak jednak nie jest. Często takie szybkie wybielanie daje marne efekty, w porównaniu z tym tradycyjnym wolniejszym i etapowym. Stomatolog uważa, że takie szybkie wybielanie często zostawia po sobie ślady, przejaśnienia, smugi. Zostawia również bardzo dużą ilość niezadowolonych z efektu leczenia pacjentów. Wolniejszy tryb wybielania zębów pozwala skupiać się na szczegółach, Lekarz ma czas na dokładnie wybielenie każdego fragmentu dziąsła, na zbadanie czy w dziąśle nie ma ubytku, czy efekt wybielenia jest w ogóle do przyjęcia. Stomatolodzy cały czas przekonują, iż tylko spokojne i cierpliwe podejście od tematu może dać piorunujący efekt wybielania.

Przykładem może być taki system nakładkowy, pozwalający na stabilność i trwałość białego uśmiechu. Taka nakładka żelowa, nim powstanie, musi być zrobiona na podstawie wycisku ze szczęki pacjenta. Nakładka ta musi być dopasowana do naszych dziąseł, aby nie drażniła ani nie wpływała na nasze zęby i dziąsła. Nakładki zakłada się albo na noc albo na 4-5 godzin w ciągu dnia. Cały termin stosowania ustala się już indywidualnie ze swoim lekarzem. Ale średnio nakładki nosi się w przedziela czasowym od 2 do 8 tygodni. To już sprawa pacjenta, w zależności, jaki efekt chce osiągnąć. Trzeba jednak pamiętać, że takie wybielanie należy mieć pod kontrolą. Niekontrolowane działanie przez nieznającego się na temacie dentystę, może doprowadzić do uszkodzenia szkliwa zęba i poważnych konsekwencji w przyszłości. Dlatego tak ważne jest znalezienie odpowiedniego specjalisty. Znaleźć właściwe miejsce możemy dzięki ofercie dentystycznej w Tychach (więcej: baza stomatologów Tychy). Tu odszukamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy ponad wszystko stawiają dobro pacjenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>